Pasūtīt >

 
 
 

Vizītkaršu cenā ietilpst

  • Tavas kontaktinformācijas ievietošana izvēlētajā dizainā
  • Tava logotipa ievietošana
  • Divas tekstuālo labojumu ieviešanas reizes
  • Maketa saskaņošana
  • Vizītkaršu izgatavošana

Tehniskā informācija

  • Kvalitatīvs vizītkaršu kartons 340 g
  • Formāts: 90x50 mm
  • Vienpusēja vai divpusēja pilnkrāsu druka
  • Pakošana kastītēs pa 100 gab.

Vizītkaršu cenas

TirāžaCena par gab.*Cena par tirāžu*
Vienpusējas
100 0,17 17,00
500 0,14 70,00
1000 0,12 120,00
Divpusējas
100 0,22 22,00
500 0,20 100,00
1000 0,18 180,00
Četri soļi

Vizītkartes: būvniecība

Reklāma: Vizītkaršu izgatavošana ar individuālu, profesionālu dizainu.


Vizītkartes: finanses un apdrošināšana


Vizītkartes: informācijas tehnoloģijas


Vizītkartes: izklaide


Vizītkartes: kokapstrāde


Vizītkartes: pārtika un ēdināšana


Vizītkartes: transports


Vizītkartes: tūrisms


Vizītkartes: veselība un skaistums


Vizītkartes: universālie

 

Vizītkaršu izgatavošana

Kurš gan nezina, kas ir vizītkartes – apdrukāts, neliela izmēra produkts, kurā kodolīgā veidā ir sniegta kāda uzņēmuma vai personas kontaktinformācija. Tomēr tās ir arī kaut kas vairāk – ar oriģinālu un precīzu vizuālo noformējumu neuzbāzīgā veidā iespējams radīt paliekošu iespaidu par uzņēmuma stilu un vērtībām.

Izcilas vizītkartes priekšnosacījumi

Dzīves līkloči un krustojumi ir neparedzami, tāpēc katram sava amata profesionālim ir jābūt gatavam jebkurā situācijā satikt potenciālo sadarbības partneri vai klientu un tādā gadījumā sarunas laiks nereti ir limitēts. Tieši šādiem brīžiem neatņemams instruments ir vizītkartes, jo izcilā izpildījumā tās sniedz otram cilvēkam visu nepieciešamo informāciju par Jūsu uzņēmumu un personību pat bez kādiem papildus vārdiem!

Kā izgatavot izsmalcinātu vizītkarti, kura ir spējīga saglabāt noturīgu iespaidu par Jums un rosināt interesi un vēlmi uz sadarbību? Pirmkārt, svarīgi, lai sniegtā informācija būtu lakoniska, tas ir, jāizvēlas tiešām visbūtiskākā informācija, ko uzlikt uz vizītkartes. Otrkārt, tekstam ir jābūt labi salasāmam. Profesionāls grafiskais dizaineris piemeklēs burtu dizainu (fontu), kurš ne tikai vizuāli iespaidīgi un precīzi apliecinās uzņēmuma raksturu, bet arī palīdzēs bez pūlēm un gluži vai intuitīvi nolasīt rakstīto. Treškārt, atcerieties, ka uz vizītkartes nereti mēdz veikt arī kādu būtisku piezīmi ar pildspalvu, kuru noteikti nepieciešams iegaumēt, tāpēc uzticiet dizaina izveidi lietpratējiem, viņiem ir pieredze, cik liela loma ir tukša laukuma attiecībai pret tekstu vai dizaina elementiem. Ceturtkārt, rūpīgi izvēlieties piemērotāko pēcapstrādes veidu, vai tā būtu matēta, glancēta vai samtaina laminēšana, vai zelta, sudraba folija, vai reljefa UV laka, tam ir neatsverama ietekme uz kopējo veidolu. Dizaineri seko līdzi šobrīd aktuālām tendencēm, kā arī pārzina klasisku, nemainīgu vizuālo tēlu vērtību. Citreiz visspilgtāko rezultātu sniedz minimālistisks dizains un eleganta pēcapstrāde ar, piemēram, zelta folijspiedes akcentu!

Vizītkaršu tehniskais izgatavošanas process

Pēc tam, kad Jūs kopā ar dizaineri esat nonākuši pie kārotā vizītkartes dizaina, darbs pienācis maketētājam, kurš ņemot vērā izvēlēto drukas tehnoloģiju, pēcapstrādi izveidos tehniski precīzu maketu drukas failam, tādā veidā nodrošinot, ka vizītkaršu izgatavošana tiks veikta augstākajā kvalitātē. Visbiežāk vizītkaršu drukai izvēlas digitāldruku vai sietspiedi, iespējama arī ofseta druka. Pieņemts izgatavot vizītkartes noteiktos standarta izmēros, Latvijā populārākais ir 90x50 mm, tomēr sastopami ir arī 85x55 mm vai 90x55 mm.